MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 | Memory c
- TootjadMSI
- Mudel: GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC
- Saadavus: 5
-
1 438€
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 | Memory clock speed 2655 MHz
| All | |
| DisplayPortide arv | 3 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5080 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 1.62 kg |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI Express Gen 5 |
| Mälu taktsagedus | 2655 MHz |
| Net weight | 1.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 106 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 113.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC |
| Tare weight (kg) | 0.51 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi geforce rtx 5080 16g ventus 3x oc nvidia 16 gb geforce rtx 5080 hdmi ports quantity 1 pci express gen 5 memory c, geforce rtx 5080 16g ventus 3x oc, msi, videokaardid








